SEKİZLİTRE

Lezzet Dünyamızı Keşfedin

SekizLitre Size Lezzetli Ürünler, Kaliteli Ekipmanlar ve Profesyonel İşbaşı Eğitimleri Sunar

johnsparker
logo-2
sacbojnac--byz-01
snmcklt2
buttucilogoyesil-01-01

SekizLitre İle Tanışın

Yıl 2067; SekizLitre 50.yılını gurur verici bir geçmişin verdiği güven ve enerjiyi arkasına alarak kutluyor. Bundan 50 yıl önce sadece lezzet, doğallık ve kalite mottosuyla gıda sektörüne adım atan Sekizlitre bugün de aynı statik fikirle çalışmalarına devam ediyor. Ticari hayatına başladığı ilk yılda Türkiye ve Türkiye Dışında bir kaç ülkede 5 ayrı markayla faaliyet gösteren SekizLitre bugün 29 tane sektör lideri marka ve 100’ün üzerinde ülkede binlerce bayi ağıyla hizmet veriyor.

Teknoloji ve Robotik imalatların popüler olduğu bu yüzyılın ilk çeyreğinde, SekizLitre insana ve bilgiye yatırım yapmaktan çekinmedi. Bünyesinde yetiştirdiği ve transfer ettiği ”DAHİ SANATKARLAR” ile yapılan her çalışma bir sanat eseri olarak ölümsüzleşti……

Devamı

Faaliyet Alanlarımız

SekizLitre, sektöründe sunduğu hizmetleri hedeflediği kalite standartlarına ulaştırmak için her hizmet alanını profesyonel bir marka olarak yapılandırdı.

Dondurmalar

Dondurmaya bilgimiz ve araştırmalarımızla yorum kattık, Dünyanın trendi italyan dondurması ile anadolu topraklarının mükemmel kıvamlı dondurmasını eşsiz bir formülle birleştirdik. Denediğiniz zaman ”mmmmmm” diyeceğiniz bu mükemmel lezzet, tüm coğrafyalarda yüzyıllardır damaklarımızın orjinal tadı diye nitelendirilecek ”JOHN PARKER’S”

Sütlü Tatlı ve Butık Pastalar

İlk aşk! süt ilk damak tadımız, ilk damak tadımızla çıktık yola, aynı doğallığı elde etmek için % 100 naturel ve sağlıklı ürünler kullanıyoruz ürünlerimizde… Birbirinden sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi size en yakın ZAİKA yada SÜTLÜ ÇARDAK dükkanlarında deneyin.

Gastronomi

Lezzetli ürün; kaliteli ekipman ve bilgili personelle hazırlanır. Mutfak ekipmanlarınızdan menü reçetelerinize kadar profesyonel destek SekizLitre’nin öncelikli hizmetidir.

Eğitim ve Danışmanlık

İşletmeleriniz ve çalışanlarınız için ”Doğru Başlangıç” yada ”Yeniden Doğru Başlangıç” mottosuyla çatısını oluşturduğumuz kurumumuz; SekizAdam Eğitim Akademisi Elemanlarınızın ve şirketinizin bir çok alanda kendini geliştirmesini,yenilenmesini,gelişen teknolojilere adaptasyonunu ve oluşan işletme körlüklerinin tedavisini sağlar.

Tamamen Doğal Ürünler

Ürünlerimiz % 100 Doğal

Doğada serbest beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların sütleri hammaddemiz. Ürünlerimiz hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilip sizlere sunulmaktadır.

Maksimum Kalite

Ürünlerimiz Tüm Kalite Sertifikalarına Sahiptir

ISO 22001, haccp, halal ve diğer tüm uluslararası kalite standartları ürünlerimizin lezzetinin devamlılığını sağlayan önemli faktörlerdendir…