SEKİZLİTRE

SEKİZLİTRE AKADEMİ

Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını tespit ederek kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerini sağlayan SekizLitre Akademi; aynı zamanda başarılı çalışanlar için de terfi fırsatları sağlamaktadır.

Her geçen gün değişen iş koşulları ve dinamik sektör yapısı sebebi ile alanındaki en son içerik ve güncel konuları akademik bir platformda bir araya getiren SekizLitre Akademi’nin en büyük özelliği e-öğrenme alt yapısına sahip bir sistem olmasıdır.

Her pozisyondan çalışanımız için tasarlanan ve sürekli güncellenen SekizLitre Akademi eğitimlerinin içeriği, konusunda deneyimli, akademik profesyoneller tarafından oluşturulmakta ve daha sonra Eğitim Teknolojileri birimimizde yetişkin dilinde e-öğrenme sistemine aktarılmaktadır. Böylece hızlı ve aynı anda sınırsız kişiye ulaşabilme imkânını da sahip olmaktayız.

Eğitim içeriklerimiz; kişisel gelişim, yönetici yetiştirme eğitimleri, liderlik programları gibi yönetsel, marka temsili ve ürün hazırlama gibi operasyonel konulardan, işçi sağlığı ve iş güvenliği gibi yasal mevzuatın gerektirdiği tüm eğitimlere kadar oldukça geniş bir içeriğe sahiptir.